5. 6. 2024

Tipy na ubytování

Tipy na ubytování

5. 6. 2024

Zájem o účast na Letní filmové škole rok od roku roste. Vyvstává nám tradiční festivalový problém ubytovacích kapacit. Věříme však, že při dobré vůli má každý problém své řešení.

Ubytování v Uherském Hradišti i v blízkém okolí, v hotelu i ve spacáku, v obytňáku či stanovém hotelu

Dejte šanci festivalovému ubytování v tělocvičně nebo ve třídě ve vlastním spacáku. Každé místo má své kouzlo a za ta léta mezi účastníky existuje už řada vylepšováků. Toto ubytování si jednoduše vyberete při akreditování v Moje LFŠ. Zde také najdete variantu místa pro vlastní stan ve stanovém městečku, se vším připravený stanový hotel a rezervaci místa pro vlastní obytný vůz v zóně pro obytné karavany. Upozorňujeme, že toto ubytování je vyhrazeno pouze pro akreditované účastníky. Ubytovat se můžete již den před platností akreditace a vystěhovat den po platnosti.

Snažíme se podpořit variantu ubytování v soukromí, pro kterou je zřízena facebooková skupina Ubytování na Filmovce. Máme radost, že touto cestou již vznikla i některá dlouhotrvající festivalová přátelství.

Prosíme, není-li to za vás nepředstavitelné, zvažte možnost ubytování v okolí Uherského Hradiště. Sami za festival těchto možností využíváme.

Naše tipy:

 

Bezbariérových ubytovacích možností je poskrovnu. Potřebujete-li však ze zdravotních důvodů s výběrem ubytování pomoci, obraťte se na náš Guest Service (Lenka Horňáková, lenka.hornakova@lfs.cz). Nemůžeme garantovat, že vhodnou volnou variantu najdeme, ale pokusíme se maximálně vyjít vstříc a poradit.

 

Máte během Letní filmové školy volný byt? Rádi si ho pronajmeme!

Hledáme byty v centru Uherského Hradiště a okolí (v docházkové vzdálenosti od kina Hvězda) pro členy našeho štábu.

Garantujeme obsazení po celou dobu festivalu – od 26. 7. do 1. 8. 2024.

Více informací u Lenky Horňákové na lenka.hornakova@lfs.cz či na tel. 773 637 915.

Novinky