Akreditace i balíčky vstupů jsou v prodeji

Spustili jsme prodej festivalových akreditací a balíčků vstupenek v Moje LFŠ. Tam jsou v prodeji také vstupenky na doprovodný program a ubytování (v omezeném množství). Vše bude až do vyprodání k dispozici i na místě.

Akreditace

Vstupenky

Mecenášská

Akreditace

Festivalová akreditace vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce i výstavy v daný den. Dále vám umožňuje nákup ubytování a výrazné slevy na doprovodný program. 

Jednodenní
450 Kč / 450 Kč
Dvoudenní
850 Kč / 850 Kč
Třídenní
1200 Kč / 1050 Kč*
Čtyřdenní
1500 Kč / 1350 Kč*
Pětidenní
1750 Kč / 1600 Kč*
Šestidenní
1950 Kč / 1800 Kč*
Mecenášská
10000 Kč / 10000 Kč**

* Cena se slevou – slevu nabízíme studentům/učitelům (akceptujeme ISIC, ITIC, ALIVE, EYCA či potvrzení o studiu), členům filmových klubů (průkaz AČFK a ASFK), zaměstnancům České televize, držitelům ZTP a seniorům nad 60 let. Pokud jste držitelé karty ZTP/P, vy i váš průvodce máte nárok na 50% slevu, požadavek je nutné provést e-mailem na adresu slevy@lfs.cz.

**  Šestidenní mecenášská akreditace je nejsnazší způsob přímé podpory festivalu. Umožňuje setkání s vedením festivalu a denně dvě rezervace místa na projekci. Smysl této akreditace objasňujeme na tomto odkazu.

Vstupenky

Balíčky vstupů jsou přenosné a opravňují ke vstupu na daný počet projekcí. V prodeji jsou balíčky po čtyřech, šesti a osmi vstupenkách. Balíčky jsou v prodeji od 1. července (odpoledne) v akreditačním systému a během festivalu v Infocentru LFŠ. Podobně jako akreditace nezaručují, že se na projekci dostanete. Nabídka ubytování je přes Moje LFŠ dostupná pouze majiteli akreditace, nikoliv vstupenky. Na místě pak budeme ve Festivalovém centru prodávat ubytování podle zaplněnosti jednotlivých kapacit, a to i těm, kteří na LFŠ nebudou akreditováni.

4 vstupenky
490 Kč
6 vstupenek
690 Kč
8 vstupenek
890 Kč