Skip to main content

Vydejte se s námi na cestu současným, historickým a česko/slovenským filmem! Shrnujeme praktické informace pro návštěvníky 47. Letní filmové školy. Informace jsou platné k 27. 7. 2021.

Stejně jako na jiných kulturních akcích, také na Filmovce musíme dodržet aktuálně platná pravidla v době konání. Návštěvníci LFŠ budou mít možnost využít testování v odběrovém místě ve Smetanových sadech den před začátkem festivalu a po dobu jeho konání do středy 11. 8. včetně. Více informací je k dispozici na této samostatné stránce.

Prodej akreditací a ubytování

Filmovky je možné se zúčastnit pouze s akreditací nebo vstupenkou na samostatný koncert či inscenaci.

Akreditace si lze zakoupit po registraci v Moje LFŠ. Během festivalu pak také ve Festivalovém centru před kinem Hvězda. V prodeji jsou klasické festivalové akreditace, „Off program” akreditace a mecenášská akreditace.

Ubytování zprostředkovávané přes festival je ve vybraných termínech v omezné míře stále k dispozici. Pro konkrétní možnosti se přihlaste do Moje LFŠ a projděte si nabídku ubytování. Ubytování je dostupné až po zvolení akreditace. Pokud jste nenašli vhodné ubytování, můžete vyzkoušet i nabídku na Airbnb, Booking.com či naší skupinu Ubytování na Filmovce. Pokud přijedete do Uherského Hradiště autem, doporučujeme ubytovací kapacity v blízké dojezdové vzdálenosti (Napajedla, Uherský Brod, Staré Město u Uherského Hradiště atd.).

Prodej vstupenek na divadla a koncerty

Vstupenky pořídíte v Moje LFŠ za plnou cenu, nebo s akreditací v Moje LFŠ a ve Festivalovém centru před kinem Hvězda za zvýhodněnou cenu.

Prodej vstupenek na koncert/inscenaci přes Moje LFŠ je ukončen vždy v 16 hodin příslušného dne. Kvůli rychlejšímu a pohodlnějšímu odbavení proto doporučujeme pořídit si vstupenku nejpozději do 16:00 v den akce, a to buďto on-line v Moje LFŠ, nebo ve Festivalovém centru před kinem Hvězda.

Na místě koncertů a divadel bude možné vstupenku pořídit za plnou cenu po registraci v Moje LFŠ hodinu před představením.

Po příjezdu na festival

Festivalové centrum před kinem Hvězda je centrem pro všechny dotazy a řešení problémů. První den je otevřeno od 10:00.

Doporučujeme hned po vyzvednutí akreditace navštívit místo ubytování.

Každý sál má svoji maximální kapacitu. Doporučujeme přijít v dostatečném předstihu, pokud chcete mít jistotu zhlédnutí vybrané projekce. Organizátor LFŠ nemůže garantovat, že se každý účastník dostane na jím zvolenou projekci. Z tohoto důvodu se maximálně snažíme o reprízy exponovaných titulů.

Nejrychlejší způsob občerstvení je ve stáncích v okolí kina Hvězda, které nabízí pestrý výběr. Vegetariáni a vegani taky přijdou na své.

Všem účastníkům je k dispozici úschovna zavazadel, která se nachází před kinem Hvězda. Službu můžete využívat denně od 08:00 do 23:00.

Sdílejte s námi svou Filmovku

Oficiální hashtag je #lfs2021. Ve stories na Instagramu označujte @letnifilmovaskola – příběhy sdílíme. Ve stories, v gifech, po zadání „lfs” najdete letošní ucho i předchozí motivy oko a pusu.

Vyberte si svou akreditaci, přidejte si rámeček na svou profilovku na Facebooku a vyražte do Hradiště!

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště naslouchá filmu 💚 Na Filmovce vás vyhlížíme 06.08.–12.08.2021.