Parties

Parties jsou přístupné s libovolnou akreditací zdarma.

Tip: V prodeji je za 50 Kč akreditace Off program umožňující vstup i na parties v klubu Mír. Více zde.

Večer Radia 1: Strýček Míša

Pátek 6. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Neúnavný konferenciér pondělních večerů na Radiu 1. Znáte ho z pořadu Ešus, který se věnuje cestování a jídlu (nebo snad jídlu a cestování?). Nelze vynechat soutěžní čtení knížek Čtení se strýčkem Míšou a ryze eklektickou show s názvem Hudba za dobrou práci. Bude se tančit, to je jediná jistota.

DJs Ghándí, Redcliff & Spord  (Acidelika, Spiritual Sound System / Praha)

Sobota 7. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Sobotní noc bude patřit djům z pražského uskupení Spiritual Sound System, známého především díky kultovním parties Acidelika a stejnojmennému pořadu na Rádiu 1. Nejen z vinylů zahrají djs Ghándí, Redcliff a Spord.

DJs Husha & Wawakal (Bassta Fidli Crew / UH)

Neděle 8. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
To nejzajímavější ze současné elektronické scény od Berlína po Istanbul, od Mexico City po Detroit představí djs Husha a Wawakal z místní Bassta Fidli Crew. Plus tradiční Wawakalovy live percussion.
#electro #nomad techno #dark disco #kebab house

Radio Wave v Míru: DJs Valsorai Koxoy & Brigitte Noir

Pondělí 9. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Valsorai Koxoy: O pondělním večeru není kam spěchat, není co hrotit. Takže žádné techno, žádné nátlakové subbasy. Prim budou hrát rozvolněně letní melodie s BPM okolo stovky přecházející do líného deep housu s nostalgickým feelingem. Slow mo FTW.
Brigitte Noir: Martina Foldynová aka Brigitte Noir je přes den moderátorka On Air vysílání na Radiu Wave. V noci naopak vyráží do klubů a připravuje sety s house, disco a electro hudbou. Ráda má lehce pomalejší hudební tempo než je na domácí scéně zvykem a s oblibou ve své selekci využívá východních či afrických rytmů.

Radio Wave v Míru: B2B Kewu & Steady

Úterý 10. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Kewu: Stálice pražské klubové scény, vyhledávané jméno lineupů napříč kulturní sférou a jeden z nejverzatilnějších domácích DJs, který při hraní ladně přeskakuje žánry i tempo.
Steady: V Londýně narozený DJ. Už od mala se zajímá o hudbu a veškeré dění kolem ní. DJingu se aktivně věnuje čtvrtým rokem. Jako DJ měl možnost se představit na akcích na Hollaru, Stalinu a v klubu Fuchs2. Několikrát se objevil na Radiu Wave v pořadech Scéna s Opakem Dissu a Flám s DJem Kewu a Honzou Bártou. Díky jeho kořenům ve východním Londýně je jeho vášní Grime, Rap, Bass a další elektronické žánry. Mimo svou vlastní tvorbu kryje záda zpěvačce Tee Sofii a kreativnímu umělci Bols/Slob.

Radio Wave v Míru: DJky z Brna

Středa 11. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Zuzana Fuksová a Marie Butula aka DJky z Brna.