Parties

Všechny programy jsou pro akreditované přístupné zdarma, vstupné pro veřejnost 50 Kč na místě.

Večer Radia 1: BLN

Pátek 29. 7. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
Jedna z prvních žen v Čechách, které učarovaly gramofony. V současnosti v povědomí převážně jako dnb djka, jejíž sety jsou citlivou syntézou různých stylů. Začínala kolem roku 93 během studia na AVU, nejprve na školních parties a jako chilloutová DJka. Po okouzlení pomalejšími beaty a produkcí labelů Ninja Tunes, Mo Wax či Shadow records postupně přechází k breakbeatu a (s odbočkou k rovným beatům) k dnb.
Láska k širokému spektru hudby (nejen elektronické) ji v roce 2000 přivedla do Radia 1, kde s potěšením selektuje skladby pro posluchače každý pátek od 12 do 15 hodin.

DJs Ghándí, Redcliff  (Acidelika, Spiritual Sound System / Praha) + support Mystic Sky

Sobota 30. 7. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
Sobotní noc bude patřit djům z pražského uskupení Spiritual Sound System, které aktivně působí přes 20let a je známé také díky kultovním parties Acidelika. Z vinylů vás již tradičně rozhýbou djové Ghándí a Redcliff, které doplní Mystic Sky s jeho tribal zvukem.

DJs Husha & Wawakal (Bassta Fidli Crew / UH) + support Llu

Neděle 31. 7. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
To nejzajímavější ze současné elektronické scény od Berlína po Istanbul, od Mexico City po Detroit představí djs Husha a Wawakal z místní Bassta Fidli Crew a jejich host Llu. Těšit se můžete i na Wawakalovy (ne)tradiční live percussion.
##indie-dance #electro #nomad-techno #dark-disco #tiny-house

Radio Wave v Míru: Koxoy & Brigitte Noir

Pondělí 1. 8. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
Koxoy: Soundtrack letních nocí plný tribálních rytmů a rozostřených melodií pro tančení okolo ohňů v pralese za úplňku měsíce. Ethnic, tropical house, experimental dub, dancehall, acid, leftfield.
Brigitte Noir: Martina Foldynová je v denních hodinách moderátorka proudového vysílání na Radiu Wave. V noci střídá občanské jméno za pseudonym Brigitte Noir a vyráží do klubů. Její set na letošní filmovce nabídne kombinaci electra, dark disca, acidu a breakbeatu. Zpotíme se na Míru.

Radio Wave v Míru: Kewu & Steady

Úterý 2. 8. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
STEADY & Kewu, moderátoři Flámu na Radiu Wave a stálice české klubové scény. Živelné rytmy Latinské Ameriky, tribální puls jižní Afriky, výběr z nadčasového popu, rapu a R&B nebo novinky z ostrovního klubového undergroundu, jejichž selekce nenechá nikoho na pochybách – ani v klidu.

Radio Wave v Míru: Casablanka

Středa 3. 8. / 23:59 / Klub Mír (bar)
veřejnost 50 Kč, pro akreditované zdarma
DJ Casablanka je rider ze stáje Opak Dissu. V kapse má flešky plné rapu z celého světa, ale rád ve svých setech i přitvrzuje. Nechybějí fresh unreleased věci & poctivé dubplates. Od rakouského rapu undergroundových umělců až po heavy bass riddims od legendárních producentů.