11. 4. 2024

Filmovka pro děti

Filmovka pro děti

11. 4. 2024

Máte děti, ale nechcete se vzdát Filmovky? Nemusíte. Zabavíme i vaše ratolesti. Tradičně chystáme program v Dětském/herním stanu a HUB123 a letos poprvé pořádáme ve spolupráci s centrem Akropolis i příměstský tábor Léto s Filmovkou. Pro starší děti jsou pak určeny výtvarné workshopy v Café Colejní.

Letošní novinka: příměstský tábor Léto s Filmovkou ve dvou turnusech pro děti od 6 do 10 let. Prodej je již spuštěn – nepropásněte volná místa.

Dětský/herní stan ve Smetanových sadech nabízí filmové i kreativní dílničky, divadelní představení a filmové projekce. Program je připraven pro děti od 4 do 12 let, je přístupný i bez akreditace a až na divadelní představení zdarma.

V HUB123 bude probíhat Industry program, jehož součástí jsou i tvůrčí workshopy zaměřené na filmovou tvorbu a určené pro děti od 8 let. Workshopy jsou přístupné i bez akreditace a jsou zdarma.

O zábavu budou mít postaráno i starší děti (11–15 let) – v Café Colejní na Masarykově náměstí pro ně chystáme odpolední výtvarné kurzy.

Filmový program je primárně koncipován pro dospělé publikum, do sálu ale můžete vzít dle uvážení také děti. V denním programu budou označeny filmy s přístupností od 15, resp. 18 let, doporučená přístupnost na ostatní filmy je od 12 let. Ponecháváme na rozhodnutí rodičů, zda na projekci vezmou i dítě mladší, minimální věk je 6 let a každý divák musí mít platnou akreditaci, případně vstupenku.

Novinky