Rychlé kontakty

Účastníci, akreditace, ubytování
Dobrovolnictví, brigády, stáže
Informace o platbách, potvrzení o daru
Pronájmy stánků
Média, manažerka komunikace
Nabídky partnerství
Náměty a připomínky

Obecné dotazy

Tým

Vedení

Radana Korená
Ředitelka festivalu
Michal Surma
Ředitel produkce
Silvie Jílková Suchnová
Marketingová ředitelka
Iva Hejlíčková
Programová ředitelka
Jan Jílek
Programový ředitel

Guest Service

Anna Stránská
Vedoucí Guest Service
Nikola Mlčouchová
Protokol (VIP hosté)
Viktorie Koňaříková
Protokol (VIP hosté)
Josef Kubáník
Moderátor
Tereza Chovancová
Mecenášský servis
Monika Horáková
Guest Service pro programové hosty
Vendula Večeřová
Guest Service pro partnery
Lenka Horňáková
Guest Service pro štáb
Dominika Nohavcová
Eventy

Dramaturgie

Iva Hejlíčková
Programová ředitelka
Dramaturgyně sekce Retrospektiva a výstav
Jan Jílek
Programový ředitel
Dramaturg sekcí Terra festivalis, Ikona a bloku AČFK uvádí
Jan Bergl
Dramaturg sekce Příběh jednoho filmu
Kamila Dolotina
Dramaturgyně sekce Východní přísliby
Jiří Flígl
Dramaturg sekce Půlnoční delikatesy
Jan Jendřejek
Dramaturg sekce FAMU Films History
Radomír Kokeš
Dramaturg sekce Němý film s živou hudbou
Michael Málek
Dramaturg sekce Filmová čítanka
Ondřej Moravec
Dramaturg sekce Virtuální realita
Viktor Palák
Dramaturg sekce Němý film s živou hudbou
Ondřej Pavlík
Dramaturg sekce Známá neznámá
Aleš Říman
Dramaturg sekce Kdo, když ne…
Mojmír Sedláček
Dramaturg sekce Půlnoční delikatesy
Jaroslav Sedláček
Dramaturg sekcí Novinky, Studentské filmy a Kdo, když ne…
Petr Vlček
Dramaturg sekce Východní přísliby
Jiřina Hofmanová
Koordinátorka odborného programu
Adéla Mrázová
Industry Programme Coordinator
Eva Spilková
Koordinátorka projektu CinEd
Radana Korená
Koordinátorka projektu Nová realita
Karolína Pepelanov
Koordinátorka doprovodného programu
Vašek Müller
Dramaturgie hudebního programu
Ondřej Hrabal
Literature
Lucie Korená
Children Programme
Lenka Horáková
Gaming Programme
Gabriela Knýblová
Koordinace filmových práv a kopií

Marketing

Silvie Jílková Suchnová
Marketingová ředitelka
David Huspenina
Web, akreditační systém
Lenka Horáková
Manažerka komunikace
Petra Kučerová
Sociální sítě
Barbora Žáková
Sociální sítě
Michal Hlaváč
Manažer marketingové produkce
Alžběta Blahová
Marketingová koordinátorka
Jitka Ressová
Festivalová architektura
Pavla Jurigová
Festivalová architektura
Karolína Vintrová
Design festivalových prostor
Nikola Pavlačková
Festivalový obchod
Markéta Žišková Vítková
Press centrum
Jana Václavíková
Šéfredaktorka Filmových listů
Tým ČTK
Foto a zpravodajství
Marek Malůšek
Festivalový fotograf
Strawberry Production
Video a výroba Minut s Filmovkou
Markéta Steinert
Grafický design

Produkce

Michal Surma
Ředitel produkce
Jana Novorytová
Ředitelka štábní produkce
Michaela Šnajdarová
Asistentka štábní produkce
Patrik Malečík
Výkonná produkce
Zuzana Némethová
Asistentka výkonné produkce
Eva Kročil
Akreditace a ubytování účastníků
Lukáš Kateřiňák
Koordinátor dopravy
Jaromír Kusák
Koordinátor služeb projekčních sálů
Iva Vlčková
Koordinátorka služeb ubytovacích kapacit
Denis Dvořák
Technický dozor projekcí
Kinoservis Zlín
Dodavatel projekční techniky
Jakub Svozil
Produkce hudebního programu

Účetnictví

Daniela Vlčková
Ekonomka
Ludmila Rubalová
Hlavní účetní
Děkujeme všem dalším členům štábu a dobrovolníkům, bez nichž by se festival nemohl konat.

Pořadatel

Pořadatelem Letní filmové školy Uherské Hradiště je Asociace českých filmových klubů, z. s., spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku, spisová značka L 433, Krajský soud v Brně.

Fakturace a sídlo

Asociace českých filmových klubů, z. s.
Stonky 860, Uherské Hradiště 686 01
IČ 61387550 / DIČ CZ61387550 / Jsme plátci DPH

Kancelář

Uherské Hradiště
Produkce AČFK
Stonky 860
686 01 Uherské Hradiště
Olomouc
Produkce AČFK
Nábřeží 950/12
779 00 Olomouc