Každoročně se snažíme s celým organizačním týmem připravit tu nejlepší Filmovku tak, aby každý, kdo k nám přijede, dostal kvalitní obsah v přátelském a respektujícím prostředí. Výrazně nám k tomu pomáhá zázemí a dlouhodobé partnerství s městem Uherské Hradiště, nešlo by to bez podpory státu, Zlínského kraje, všech dalších partnerů a samozřejmě vás, našich návštěvníků.
Stále vzrůstající náklady ve všech oblastech rozpočtu nás přiměly otevřít další varianty získání finanční podpory – od společností i soukromých dárců, všech, kterým na Filmovce záleží. Ze srdce děkujeme!

Jak LFŠ podpořit

Mecenášství

Pro všechny, kteří si uvědomují, že podpora kulturních akcí je důležitým prvkem v zachování kulturní mapy naší země a jejích hodnot. Pro všechny skutečné filmovkové srdcaře.
S mecenášským balíčkem získáváte automaticky akreditaci na festival a plno dalších bonusů. Upozorňujeme, že na koupi mecenášského balíčku nelze vystavit darovací smlouvu.

Darování libovolné částky

Pro všechny, kteří nás chtějí podpořit byť jen symbolickou částkou. Pro všechny, kteří třeba zrovna nemůžou na Filmovku dorazit, ale i tak nám chtějí dát najevo své sympatie.
V akreditačním systému my.lfs.cz můžete od června (spuštění prodeje) v košíku přihodit jakoukoli částku. Můžete tak učinit při placení akreditace a dalších služeb, ale i bez nutnosti si cokoli kupovat. Pokud si budete přát vystavit potvrzení o daru, pište prosím na e-mail platby@lfs.cz.

Partnerství

Pro všechny společnosti, které s námi sdílejí pozitivní hodnoty a které chtějí spojit své jméno s jedním z největších a nejstabilnějších festivalů v České republice.
Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mailu spoluprace@lfs.cz.

Účast na Filmovce

Velké poděkování patří všem, kteří se festivalu účastní, všem, kteří si zakoupí akreditaci, i těm, kteří si třeba jen zajdou na film do letňáku. Všem, kteří se svým okolím sdílí a dále šíří pozitivní dojmy z festivalu. Všem, kteří nás sledují na sociálních sítích, přidávají lajky a srdíčka, sdílí naše posty a označují @letnifilmovaskola a #letnifilmovaskola. Vy všichni přispíváte k vytvoření jedinečné atmosféry, pro kterou Filmovku tak milujeme.