Divadlo

Letošní Filmovka představí tři různorodá divadelní představení. Těšte se na uherskohradišťskému publiku dobře známou Simonu Babčákovou s improvizační skupinou NO A!, pražské Divadlo NaHraně přiveze komedii o vystoupení z komfortní zóny Řekni mi něco hezkýho. A středeční večer bude patřit Emilovi, obrazové loutkohře se zvířátky a kapkou krve.


Vstupenky na divadelní představení jsou dostupné s akreditací za zvýhodněnou cenu. Detailní informace k akreditacím i vstupenkám najdete v Nejčastějších dotazech.

Divadlo NaHraně: Řekni mi něco hezkýho

PÁ 29. 7. / 21:00 / Klub Mír
200 Kč (bez akreditace)
100 Kč (s akreditací přes Moje LFŠ)
Sebestřednému Tobesovi se moc nechce dospět. Ale pod hrozbou zákeřné nemoci se jeho infantilní životní program pomalu stává neudržitelným. Komedie o vystoupení z komfortní zóny, kterému se nakonec nikdo nevyhne.

Simona Babčáková a její improvizační skupina NO A!

PO 1.8. / 21:00 / Klub Mír
Vyprodáno.
Další představení volné improvizační jízdy skupiny herců a hudebníků z Laboratoře Simony Babčákové. Kostýmovaná improvizovaná inscenace vznikne přímo před vašima očima a vy se stanete svědky vzniku a zániku třeskutě vtipného dramatu během jednoho večera.
Dětem a mládeži do 15 let je představení nepřístupné.

Loutky bez hranic a Divadlo b: EMIL

ST 3. 8. / 20:00 / Klub Mír
200 Kč (bez akreditace)
100 Kč (s akreditací přes Moje LFŠ)
Obrazová loutkohra se zvířátky a kapkou krve. Na motivy francouzských her, béčkových filmů a našich vnitřních představ. O tajemství idyly na samotě u lesa. O síle změnit rodové prokletí. O síle lásky. A hlavně o tom, jak kvičí prase v předsmrtné křeči. A co teprve šnek. Hudba částečně živá.