Skip to main content

48. Letní filmová škola Uherské Hradiště se bude konat od 29.7. do 4.8. 2022

Prodej spustíme v červnu

Prodej festivalových akreditací, ubytování a vstupenek na doprovodný program bude spuštěn v polovině června 2022. Aby vám žádná důležitá informace neunikla, můžete se přihlásit k odběru newsletteru v Moje LFŠ.

Přejít do Moje LFŠ

Novinky

LFŠ 2021: Aftermovie

LFŠ nabízí festivalové novinky i sto let staré klenoty.

Na festivalu pro vás objevujeme filmové poklady a spolu s vámi se těšíme na filmové novinky. Hledáme historické a společenské souvislosti, baví nás alternativa i kvalitní mainstream. Náš tým je různorodý a každý z nás má rád něco jiného. Pečlivě pro vás vybíráme desítky nejzajímavějších filmů a na vás je, abyste si z nich sestavili svůj jedinečný program.

 

Filmy a témata pohledem těch, kteří jim rozumějí.

Nestačí vám filmy jen sledovat? Na festivalu potkáte filmové odborníky z celého světa, ať už jsou to režiséři, jejich blízcí spolupracovníci, scenáristé, historici či kritici. O svůj pohled na filmové umění se s vámi podělí při svých lekcích filmu, přednáškách i při náhodných setkáních ve festivalových stanech.

Filmy to nekončí. Vychutnávejte kouzlo letních dnů i nocí.

Až vás kino unaví, objevujte malebná zákoutí historického města, útulné kavárny i nedaleká štěrková jezera. Poznejte místní folklór, zazpívejte si s cimbálovkou a zajděte na sklenku vína. Užijte si velké koncerty i inspirativní divadelní představení a noci protancujte. Uherské Hradiště vás přivítá svou pohostinností a jedinečnou letní atmosférou.