Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=1CSSFLTdSGY

46. Letní filmová škola

Uherské Hradiště

24/07—02/08/2020

Aktuálně

Festivalové novinky i sto let staré klenoty. Vybírejte z více než dvou stovek filmů.

Na festivalu pro vás objevujeme filmové poklady a spolu s vámi se těšíme na filmové novinky. Hledáme historické a společenské souvislosti, baví nás alternativa i kvalitní mainstream. Náš tým je různorodý a každý z nás má rád něco jiného. Pečlivě pro vás vybíráme dvě stovky filmů a na vás je, abyste si z nich sestavili svůj jedinečný program.

 

Filmy a témata pohledem těch, kteří jim rozumějí.

Nestačí vám filmy jen sledovat? Na festivalu potkáte filmové odborníky z celého světa, ať už jsou to režiséři, jejich blízcí spolupracovníci, scenáristé, historici či kritici. O svůj pohled na filmové umění se s vámi podělí při svých lekcích filmu, přednáškách i při náhodných setkáních ve festivalových stanech.

Filmy to nekončí. Vychutnávejte kouzlo letních dnů i nocí.

Až vás kino unaví, objevujte malebná zákoutí historického města, útulné kavárny i nedaleká štěrková jezera. Poznejte místní folklór, zazpívejte si s cimbálovkou a zajděte na sklenku vína. Užijte si velké koncerty i inspirativní divadelní představení. A noci protancujte na parties v klubu Mír. Uherské Hradiště vás přivítá svou pohostinností a jedinečnou letní atmosférou.

 
 
 
 
 
 
 

Akreditace a vstupenky na LFŠ 2020

Festivalové akreditace a balíčky vstupenek budou v prodeji od května 2020. Pro přesnější informace se přihlaste k newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku.

Registrujte se k odběru newsletteru a vše důležité se dozvíte jako první.