Skip to main content

Je Filmovka vaší srdcovou záležitostí?

Nedovedete si bez ní představit prázdniny?

Chcete a můžete ji více podpořit?

Zajímá vás, kolik by stála akreditace, pokud bychom byli nuceni obejít se bez veřejných zdrojů? Rozhodli jsme se to spočítat a došli jsme k číslu 10 000 Kč. Ne že bychom plánovali něco podobného zavádět, šlo nám jen o to, přiblížit návštěvníkům skutečnou cenu festivalu, obzvlášť v době stoupajících nákladů.

Postupně vznikla myšlenka mecenášství a my jsme vděční, že si ve dvou posledních ročnících našla své příznivce. I letos můžete Filmovku touto formou podpořit, a to nově výběrem ze tří mecenášských balíčků, ve kterých najdete kromě celofestivalové akreditace také další dárky, třeba vstupenky na doprovodný program i jiné kulturní akce, zmrzlinu na každý den festivalu či setkání s námi, kteří pro vás Letní filmovou školu připravujeme. Kromě toho vám můžeme pomoct i se zajištěním ubytování.

Mecenášský balíček v hodnotách 5 000, 10 000 či 20 000 Kč si můžete po přihlášení koupit už nyní. Prodej všech akreditací a ubytování spustíme 15. června, kdy zároveň odtajníme první festivalové hosty.