Skip to main content

Výtěžek z charitativního stánku LFŠ letos půjde na nákup difuzérů a aromaterapeutických olejů pro umírající s dechovými potížemi. Příjemcem bude hospic Citadela ve Valašském Meziříčí, případně další hospicová zařízení ve Zlínském kraji.

„Pro nákup difuzérů a aromaterapii jsem se rozhodla po osobní zkušenosti s mojí maminkou, které jsem přivezla můj osobní difuzér, vytvořila jsem pro ni speciální dýchací směs, která zvlhčovala a aromatizovala vzduch a ulehčovala dýchání nejen mé mamince, ale zpříjemňovala prostředí i ošetřujícímu personálu, který byl z vůní nadšen. Hospicová zařízení mají spoustu nákladů a pořízení difuzérů je až někde na konci seznamu, ale ze své osobní zkušenosti vím, jak každá taková „maličkost“, která prostředí pro odcházející i pečující zpříjemní a zútulní, mnoho znamená. Pořízení difuzérů pro hospic Citadela je tak i mým osobním poděkováním za krásnou péči, kterou moje maminka při svém náročném odcházení dostala,“ řekla ředitelka Letní filmové školy Radana Korená.

Pokud chcete pomoci, můžete do stánku věnovat pěkné oblečení či jiné zajímavé věci, které vám už neslouží, ale někomu jinému by ještě mohly udělat radost. Vše můžete nosit už nyní do kina Hvězda po domluvě s koordinátorkou stánku Michaelou Šnajdarovou na tel. 774 301 752.

A samozřejmě pomůžete i nákupem 🙂

Charitativní stánek bude během Filmovky otevřen od pátku 28. 7. do středy 2. 8. od 9:00 do 21:00 a ve čtvrtek 3. 8. od 9:00 do 13:00. Po celou dobu festivalu můžete nejen nakupovat ale stále nosit i věci na prodej.

Děkujeme!