47. Letní filmová škola Uherské Hradiště naslouchá filmu. Na Filmovce vás vyhlížíme od pátku 23. do pátku 30. července. Jak říká Markéta Steinert, autorka vizuálu, „nechte se i vy rozvibrovat filmy!”.

„Situace je náročná, díky loňskému výjimečnému ročníku jsme ovšem nasbírali cenné zkušenosti, jak festival uspořádat při dodržení hygienicko-epidemiologických opatření. Jakou konkrétní podobu letošní LFŠ bude mít, potvrdíme v květnu, kdy už snad bude jasněji jak po stránce finanční, tak legislativní i epidemiologické. Jsme v plném proudu příprav a těšíme se na vás v létě v Uherském Hradišti,” říká Radana Korená, ředitelka festivalu.

O spuštění prodeje akreditací budeme předem informovat. Registrujte se k odběru newsletteru, abyste byli včas informovaní, popřípadě se přidejte k naší nové skupině na Facebooku. Skupinu Přátelé Filmovky jsme založili pro ty, kteří kulturu vnímají všemi smysly a chtějí s námi komunikovat intenzivněji. Spolupráci považujeme za zásadní, proto budeme rádi, když se k nám přidáte a budete sdílet (nejen) filmové zážitky.

47. Letní filmová škola Uherské Hradiště, 23.07.–30.07. 2021.

#lfs2021 💚