Skip to main content

Spolupráce, seberozvoj, sdílení. Tři „es“, která vystihují význam a obsah nového pracovního prostoru, hlásá HUB 123, jeden z partnerů 48. Letní filmová školy. Coworkingový prostor vznikl pod záštitou města Uherské Hradiště a Zlínského kreativního klastru v prostorech Malé scény na Mariánském náměstí.

„Jsme tu pro všechny podnikavce, kreativce, volnonožce či virtuální nomády. Tedy ty, kteří milují svobodu a zároveň mají nápady, které umí nebo chtějí proměnit ve skutečnost a přitom se nenechají svázat konvencemi. Vytváříme domácí, útulné a komunitní prostředí pro práci,” říká Vendula Doubravská za HUB 123. „Máme za to, že hlavním motem dnešní doby je umění spolupráce. U nás si sladíte práci se zábavou raz dva tři.”

HUB 123 nabízí zázemí se špičkovým připojením v centru města. Hodinovka za pusu: 40 Kč, celodenní zašívárna: 180 Kč.

Otevírací doba po dobu LFŠ bude od 9:00 do 17:00.

Více na události na Facebooku, UHraní na LFŠ – deskovky v HUB 123 a strankách HUB123.cz.

Akce během LFŠ:

UHraní na LFŠ (HUB 123)

Vstupné 50 Kč
30. 7., 10:00 – 21:00

Deskové hry už dávno nejsou jen o hrách jako Kloboučku hop, Člověče, nezlob se! anebo Dostihy a sázky. Pojď poznat moderními deskové hry, pobavit se nebo dokonce i potrápit mozkové závity. Můžeš si vyzkoušet abstraktní kombinační hry, kampaně se silným příběhem a zápletkou, vydělat co nejvíce peněz na obchodování s uměním anebo jen zablbnout s kámošema u slovních párty her. Světem deskových her tě provedeme a hry naučíme. Nás deskovky baví, tak se přijď taky pobavit!

Akce proběhne v HUB 123 (Mariánské náměstí 123, UH) a připojit se můžete kdykoliv v průběhu.

FB událost: https://fb.me/e/21jng0mrR

Vití věnečků s květinovou farmářkou (HUB 123)

Cena 1500,-
31. 7. Od 10:00

Květinová farma Slunce kvítí pořádá workshop zaměřený na techniku vití věnečku do vlasů z živých květů. Umotáme si květinovou korunu v boho stylu anebo jemnou romantickou tiáru. Všechen materiál, pomůcky a hlavně čerstvé květiny z naší farmy zajistíme. Rezervovat se můžete na emailu kviti@farmasluncekviti.cz

Workshopem vás provede Zuzana Hofmanová.

Workshop proběhne v HUB 123 (Mariánské náměstí 123, UH).

IG: https://www.instagram.com/farmasluncekviti
FB událost: https://fb.me/e/3xYvYuvDL

POD PEŘÍM (Cafe PORTAL)

31. 7.
Od 19:00

Výtvarně – hudebně – literární performance Vandy Kavkové vycházející z textů literárního projektu Pod peřím. Surrealistická reflexe pocitů svobodomyslné ženské duše z dvouletého pandemického období. Deníkové záznamy, básnické glosy, poetický diář = POEZIÁŘ. Uzavírání okolního světa, rozdělování společnosti a zmenšování svobodného místa pro člověka. Zkoumání podstaty času a prostoru, světla, tmy a stínu a nikdy nekončící potřeby po čemsi prazákladním. Hledání lásky a naděje.
Účinkuje Vanda Kavková. Výtvarná supervize Jana Ševčik.

Autorské čtení proběhne v Cafe PORTAL (Masarykovo náměstí 35)
FB: https://www.facebook.com/POD-PE%C5%98%C3%8DM-104166295590563